Cześć!

nazywam się Beata Piasny, jestem trenerem mocnych stron. Pracuję z ludźmi, którzy czują, że są na rozdrożu zawodowym lub że utknęli w miejscu. Pomagam im budować karierę poprzez znajomość swoich mocnych stron, talentów, predyspozycji. Wspieram w rozwoju ścieżki zawodowej, pomysłu na siebie, który daje satysfakcję, spełnenie i odwagę do działania.

Od 12-stu lat prowadzę firmę szkoleniową Cambiar (po hiszpańsku oznacza zmieniać), jestem praktykiem biznesu i przedsiębiorcą, Certyfikowanym trenerem mocnych stron (Strenghts Trainer), Certyfikowanym trenerem FRIS®, Certyfikowanym Coach-em ICF (ACC), Certyfikowanym trenerem NLP, Certyfikowanym trenerem biznesu. 

Specjalizuje się w odkrywaniu potencjału osobistego i korzystania z niego w sferze zawodowej i życiu prywatnym. Wspieram ludzi, którzy chcą budować swoją karierę na bazie swoich mocnych stron oraz swoich współpracowników, wspieram zespoły w lepszej współpracy, liderów w podejmowaniu wyzwań i uzyskiwaniu najlepszych efektów. 

Prowadzę szkolenia z zakresu: skutecznej komunikacji i budowania relacji, odkrywania talentów i mocnych stron, zarządzania talentami, budowania zespołów i przywództwa. 

Jestem autorką programów rozwojowych dla kobiet w biznesie „Kobieta w działaniu” oraz twórcą platformy rozwoju talentów talentspoint.pl.  

Dysponuje również kadrą trenerską specjalizująca się w tematyce talentów i teambulidingu. Zrealizowałam z sukcesem kilkadziesiąt projektów szkoleniowych. 

Godzin Coachingu
0
Godzin Szkoleń
0
Testów Gallupa
0
Lat doświadczenia
0
Zrealizowanych projektów
0